92. Moje pierwsze słowa CzuCzu – karty dla niemowląt.

Pewnie większość z Was zna karty CzuCzu z serii Moje pierwsze słowa, które łączą naukę i zabawę.

Jedne z nich to Owoce i Warzywa. Są to sztywne tekturowe karty z zaokrąglonymi rogami, połączone ze sobą grubym sznurkiem. Karty są dwustronne i na każdej z nich jest warzywo lub owoc wraz z podpisem. Rysunki i nazwy są wyraźne i kolorowe.

Mamy tam m.in. cytrynę, bakłażana, rzodkiewkę, ananasa, kiwi, kokosa i porzeczki.

Dzięki kartom dziecko nie tylko poznaje różne warzywa i owoce, ale również może uczyć się kolorów, np. wyszukując karty z kolorem czerwonym.

CzuCzu zawsze zabieramy do samochodu. Z racji tego, że karty są związane sznurkiem, nie latają po całym samochodzie. Łatwo się przekładają i są wytrzymałe. Sznurek można jednak bez problemu rozwiązać i bawić się kartami również w domu.

Do wyboru z tej serii mamy również Zwierzęta, W domu,  Kolory i Kształty.

Karty kupiłam w Rossmannie. Można je kupić również m.in. tu ——> KLIK.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

41 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>