91. Fanpage bloga na facebooku.

Obserwując wiele Waszych blogów, skusiłam się i też założyłam fanpage bloga na facebooku (tak to się chyba fachowo nazywa :D).

Przez pierwsze kilka dni zamierzam się dokładnie zapoznać z tym portalem, sprawdzić na jakich zasadach to wszystko działa itd. Ten miesiąc będę miała wyjątkowo mocno zabiegany, więc może być mnie trochę mniej, ale myślę, że od kwietnia wszystko się unormuje.

Co jakiś czas będę tam pisać również o innych fajnych rzeczach, które się u nas sprawdziły lub nie, a na które nie ma miejsca na tym blogu (np. różne gadżety związane z Maluchem). Nadal jednak głównym miejscem jest i będzie ten blog. Konto na fb traktuję jako dodatek. Jestem ciekawa, czy wciągnie mnie ten portal.

Jeśli ktoś z Was chciałby śledzić moje wpisy tam, zapraszam —–> KLIK.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

28 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>