58. Krówka i wielka niespodzianka – książka z pacynką.

O książce z pacynką Franką pisałam jakiś czas temu tu —->  KLIK.

To jednak nie jedyna tego typu książka, którą mamy. Jest z nami również wesoła krówka, którą nazywamy Muczka. Jest to pacynka na palec, zerkająca na nas z książki “Krówka i wielka niespodzianka” Wydawnictwa Olesiejuk.

Jest to krótka historyjka, w sam raz dla roczniaków. Ale mojego Malucha fascynowała już dużo wcześniej. Trafiła do nas kiedy Maluch miał około 6 miesięcy. Jeszcze nie siedział, więc Muczka machała do niego głową, kiedy leżał na brzuszku.

Krowa jest w tej książce zwierzęciem szalonym i psotnym. W kurniku gdacze, jak kura, na łące przestraszyła owieczki, gania również konia i kota. Na końcu czeka ją jednak niespodzianka. Książka z morałem, zainteresuje również starsze dzieci.

Ma sztywne strony z zaokrąglonymi rogami. Bardzo ładne, kolorowe ilustracje. Pacynka jest solidnie wykonana. Książka ma również walor edukacyjny. Liczymy w niej kury, owieczki, świnki, marchewki. Poznajemy też mnóstwo zwierząt.

Za każdym razem, kiedy pacynka trafia na mój palec, Maluch głośno się śmieje. Bardzo lubi tę książkę, chętnie sięgają po nią również odwiedzające nas inne dzieci.

Maluch dostał ją w prezencie. Ale można ją kupić np. tu —->KRÓWKA.

 

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

35 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>