774. Leśni kumple – fantastyczne maskotki, które podbiły nasze serca.

Wielokrotnie wspominałam, zarówno tutaj, jak i na Instagramie, że Maluch jest wielkim fanem maskotek. Mamy ich naprawdę dużo i regularnie są wykorzystywane do różnych zabaw. Wśród nich są zarówno bohaterowie bajek i gier, jak również stado zwierząt. Zwierząt leśnych jednak do tej pory nie mieliśmy, dlatego jak otrzymałam propozycję zapoznania się z serią przytulanek z naszego ekosystemu, to nie wahałam się ani chwili.

 

 

Trafili do nas Bóbr Stefan, Borsuk Marian, Lis Bogdan, Dzik Tadeusz i Niedźwiedź Kazimierz.

 

 

Zacznę od tego, że pozytywnie zaskoczyło mnie samo zapakowanie maskotek. Każda z nich zamieszkała w osobnym pudełku, w towarzystwie dużej drewnianej kredki i krótkiego listu.

 

Każda z przytulanek jest bardzo starannie wykonana, z dbałością o szczegóły. W całym stosie naszych maskotek, te się od razu wyróżniają. I każdy, kto je u nas widział w ostatnim czasie, pytał, skąd je mamy. Od razu zwracają na siebie uwagę.

 

Z uwagi na ładne i pomysłowe opakowanie, leśni kumple świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Pudełko może potem służyć jako małe lokum danego kumpla lub jego legowisko. Można je dowolnie ozdobić. Maskotki można prać ręcznie.

 

Warto podkreślić również to, że każdy kumpel został zaprojektowany i stworzony osobiście przez właścicielkę firmy, a użyte materiały są tylko polskie. To istotna informacja, jeśli lubicie wspierać polskie marki, które starannie dobierają materiały do swoich dzieł.

 

Moim ulubieńcem jest bóbr, Malucha dzik, a taty Malucha borsuk. Maskotki mogą posłużyć nie tylko do zabawy, ale także do edukacji na temat flory i fauny oraz jako ozdoba dziecięcego pokoju.

 

Każdego pokazanego tu zwierzaka możecie kupić tu —->  KLIK. Zobaczcie na poniższych zdjęciach, że warto, bo maskotki są naprawdę cudne.

 

A teraz czas na bliższą prezentację poszczególnych chłopaków.

 

Dzik Tadeusz
—->  KLIK.

 

 

Lis Bogdan
 —>  KLIK.

 

 

Bóbr Stefan
 —->  KLIK.

 

 

Borsuk Marian
 —>  KLIK.

 

 

Niedźwiedź Kazimierz
 —->  KLIK.

 

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

One thought on “774. Leśni kumple – fantastyczne maskotki, które podbiły nasze serca.”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>