120. Pojazdy Kid Cars Wader.

Kilka tygodni temu, Maluch otrzymał w prezencie od dziadków bardzo fajny zestaw różnych pojazdów. Przez ten czas przeszły nasze intensywne testy domowe i podwórkowe. Nadal są dostępne w okazyjnej cenie w Rossmannie, dlatego piszę o nich teraz, bo może ktoś z Was będzie chciał z tego skorzystać i je kupić.

Pojazdy Kid Cars firmy Wader mają około 9 cm długości i 6 cm szerokości. Mają idealny rozmiar dla małych rączek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Każdy z nich jest zbudowany w taki sposób, że może być połączony z kolejnym, tworząc w ten sposób super nowoczesny pociąg. Bo kto powiedział, że pociąg może się składać tylko ze zwykłych wagonów? Nasz ma w swoim składzie m.in. wyścigówkę, betoniarkę, wóz strażacki i koparkę.

Każda maszyna jest solidnie wykonana. Pojazdy są bezpieczne, nie mają wystających krawędzi (poza “haczykami”, służącymi do zaczepiania kolejnych). Kolorystyka taka, jak widzicie poniżej na zdjęciach. Większość z pojazdów ma ruchome różne elementy. Np. w ciężarówie otwierają się drzwi, przy wozie strażackim rusza się drabina, koparka ma ruchomą łopatę itd.

Na otwartych elementach (czyli głównie w wagonikach) często podróżują różne figurki. A to Teletubisie jadą na piknik, a to jakieś pieski, czy tygrysy. Zabawa jest naprawdę fajna i sama chętnie włączam się w tworzenie kolejnych stacji, na których dosiadają następni pasażerowie.

Pojazdy świetnie sprawdzają się u nas nie tylko w czasie zabaw w domu, ale również na placu zabaw. Idealnie nadają się do piaskownicy, zwłaszcza wagoniki. Kiedy Maluch przychodzi ze swoim majdanem, sporo dzieci od razu chwyta właśnie za te maszyny. Pomimo intensywnej zabawy nic się do tej pory z nimi nie stało, żadne koło nie odpadło, wszystkie elementy są na swoich miejscach. Samochody łatwo się czyści.

Mamy tych maszyn kilkanaście. Na poniższych zdjęciach widzicie większą ich część. W czasie ich fotografowania miałam pomocnika, który co chwilę podbierał mi kolejne sztuki.

Producent przewiduje, że zabawki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale moim zdaniem mogą się nimi bawić również młodsze dzieci.

Każdy z pojazdów kosztował niecałe 6 zł. Tak, jak pisałam powyżej, można je kupić w Rossmannie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mamiczka_logo

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

35 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>