42. Bombowa cysterna.

O rozwijającej się miłości mojego Malucha do pojazdów już wspominałam. Co jakiś czas kupuję więc kolejne. Jest obecnie na takim etapie, że marka nie ma jeszcze dla niego żadnego znaczenia. Gabaryty również. Za to dla mnie mają dość duże, dlatego unikam tych dużych (brak miejsca) i tych malutkich (od razu mam wizję połknięcia) i zwykle kupuję średniaki.

Jednym z takich średniaków jest cysterna firmy Dede.

Zwykła, prosta, plastikowa cysterna. Ma solidną podstawę, żadnych zbędnych elementów, fajne kolory i ogólnie jest bombowa.

Maluch polubił ją od razu. Jeździ się nią bardzo lekko (sama zasuwam z nią na czterech, jak się ścigamy), więc informacja z pierwszej ręki :) Samochód łatwo się czyści, jak na ten przedział cenowy naprawdę solidnie wykonany. A mój Maluch to z tych psujących, tu nam jeszcze nic nie odpadło.

W kabinie można przewozić mikroludzika lub mikrozwierzaka (to wersja dla odważnych mam, które nie boją się połykacza), a także kredkę lub smoczek. Cysterna ma około 20 cm długości, 14 cm szerokości i 15 cm wysokości.

Kupiłam ją w Pepco za 15 zł.

mamiczka_logo

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

19 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>