32. Interaktywna małpka dla niemowląt.

Jednym z naszych wózkowych przyjaciół jest interaktywna małpka firmy Jolly Baby. Trafiła do nas, kiedy Maluch miał 3 miesiące. Na spacery jeździ z nami do dziś.

Małpka jest niebieska z czerwonymi stopami i kilkoma kolorowymi wstawkami. Na jednej rączce ma kółka-gryzaki, na drugiej malutkie lusterko i guzik, który uruchamia krótki dźwięk, kojarzący się z wyskakującą sprężyną. W środku są dźwięczące kule, które słychać, jak się małpką porusza. Na stopach są piszczałki, które dodatkowo szeleszczą. Początkowo Maluch nie miał na tyle siły, żeby naciskać je samodzielnie, ale dzisiaj świetnie sobie z nimi radzi. Z tyłu małpka ma ogon, który wprawdzie nic nie robi, ale jest i Maluch lubi za niego ciągnąć.

Z tyłu ma przymocowany zaczep, dzięki czemu bez problemu przyczepiamy ją do wózka. Można ją mocować również do łóżeczka.

Ma duży czerwony nos, który Maluch pokazuje na każdym razem, kiedy ma ją w rączkach. Oczy też warto przypomnieć, w razie gdybym zapomniała, że są. Z kolei uszy szeleszczą, podobnie jak stopy, co jest dodatkową atrakcją.

Zabawka jest solidnie wykonana, nie mechaci się, nic nie odpada. Jest dość spora, ma prawie 30 cm.

Małpkę kupiłam na allegro za 35 zł.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

22 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>