18. Piłka z Teletubisiami.

Do tej pory jeszcze nie wspominałam o drugiej, wielkiej miłości mojego Malucha (poza pieskiem, kotkiem, krową i setką innych zwierzaków). Są nią piłki. Małe, duże, kolorowe, grzechoczące, grające, świecące i każde inne.

Wśród nich mamy Kaszlącą Teletubisiową piłkę firmy Tomy. Piłka nie tylko kaszle, ale również się śmieje i wydaje inne dźwięki znane z bajek o Teletubisiach.

Są one głośne i kaszel to w zasadzie kaszlisko nałogowego palacza, co bardzo bawi mojego Malucha. Teletubisie to jedna z naszych ulubionych bajek, więc radość z piłki jest podwójna.

Piłka jest lekka, miękka, bardzo kolorowa i bezpieczna. Działa na baterie. Spoglądają z niej na nas Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po. Piłka dobrze chłonie ślinę, ostatnio coraz częściej jest całowana.

Jest to jedna z zabawek, po którą najchętniej sięgają przychodzące do nas dzieci znajomych (a mają z czego wybierać). Przy podrzucaniu, zrzucaniu, turlaniu i waleniu piłka zachęca do zabawy tymi swoimi śmiesznymi dźwiękami. Do odbijania się nie nadaje, ale do tego mamy sporo innych piłek.

Piłkę kupiłam na allegro. Obecnie ciężko ją dostać, ale czasem widuję te piłki na różnych aukcjach.

mamiczka_logo

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

15 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>