76. Pilot Bright Starts.

Telewizor przyciąga mojego Malucha jak magnes. Nie przeszkadza mi to, jeśli ma ochotę na bajkę, to ją ogląda (wiem, że część z Was może mnie za to potępiać :D). Jego obsługę (wraz z obsługą DVD) opracował już do perfekcji. Piloty również. Jednak kiedy usiłuje je wkładać do buzi, nie jestem już z tego powodu zadowolona. Dlatego postanowiłam kupić mu jego własny pilot.

Pilot Bright Starts niewiele ma wspólnego z normalnym pilotem (poza guzikami), ale od razu przypadł mojemu Maluchowi do gustu. Aż sama się dziwiłam, bo zwykle zabawkowe zamienniki “dorosłych” rzeczy niezbyt mu pasują. W tym wypadku jest jednak inaczej.

Pilot jest bardzo kolorowy, ma różne dźwięki, melodie i świeci. Na górze ma obrotową kulę ze zwierzętami, którą zdaniem Malucha świetnie się liże. Dodatkowo pilot ma haczyk, który umożliwia przyczepianie go np. do wózka, co bardzo nam ułatwia spacer. Na zdjęciach nie jest widoczny, bo obecnie gdzieś nam się zawieruszył.

Zabawka jest średniej wielkości. Ma około 11 cm x 5 cm. Jest dość lekka. Przyciski są duże, w sam raz dla małych paluszków. Pilot ma regulację głośności, co bardzo mi odpowiada.

Jest solidnie wykonany, nie zawiera elementów niebezpiecznych. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Mamy angielską wersję językową, nie natknęłam się nigdzie na polską. To nam jednak w niczym nie przeszkadza.

Można go kupić np. tu —->PILOT DLA DZIECI.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

54 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>