316. Wyniki konkursu!

316. Wyniki konkursu!

Maj 07

Przede wszystkim bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział w konkursie!

wyniki

Wybór był trudny, bo wiele propozycji bardzo mi się spodobało (wszystkie konkursowe zgłoszenia możecie zobaczyć tu ——–> KLIK). Zdarzyły się również takie, które już mamy, chociaż nie pokazywałam ich jeszcze na blogu. Po wstępnej selekcji postanowiłam poprosić o pomoc Malucha. Pokazywałam mu wybrane przeze mnie produkty i w ten sposób lista propozycji zawęziła się do 5. Niestety wygrać mogły tylko 3 osoby i postanowiłam nagrodzić następujące propozycje:

Miejsce 1: Zgłoszenie Moni, czyli PUS. Wyprawka dla przedszkolaka ———> KLIK. Nie znałam tego, bardzo mi się spodobało.

pus

Miejsce 2: Zgłoszenie Agaty, czyli Piosenki Pana Tenorka ———> KLIK. Chociaż Maluch jest zwolennikiem teledysków, to kiedy puszczałam mu kawałki tych piosenek, wołał o kolejne!

Piosenki-Pana-Tenorka_Jacek-Wojcicki,images_product,2,3794642

Miejsce 3: Zgłoszenie Doroty, Kamila, Szymona, czyli Myślanki. Kangurowe twórcze zabawy domowe ———> KLIK. Tego również nie znałam, bardzo mnie zaciekawiło.

myslaki

 

Zgodnie z regulaminem proszę o kontakt ze mną w terminie 7 dni pod adresem czymzajacmalucha@gmail.com. Wiadomość należy wysłać z maila, który był podany przy zgłoszeniu, żebym miała pewność, że pochodzi od właściwej osoby. W mailu proszę o podanie danych do wysyłki nagrody :) Jeśli zwycięzcy nie zgłoszą się w przewidzianym terminie, wybiorę inne zgłoszenia. Warto więc zaglądać i być czujnym :)

Gratuluję! Zapraszam również na ostatni wpis na blogu, czyli ZABAWY PLASTYCZNE MALUCHA Z TATĄ.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

11 komentarzy

 1. Anna Kaczor

  Gratulacje

 2. Super! Gratulacje dla zwycięzców :)

 3. Anna

  Gratuluję, mam do Ciebie pytanie, organizuję konkurs na Dzień Matki i Dzień Dziecka na blogu, nie chciałabyś wziąć udziału? Nie mam za bardzo kontaktu do rodziców, więc te moje konkursy z książkami dla dzieci zazwyczaj są mniej popularne, a szkoda, bo nagrody udało mi się zdobyć rewelacyjne :)))) pozdrawiam Ania Grzyb/Asymaka

 4. Paulina Kwiatkowska

  Gratuluję.

 5. Kiti

  Gratuluję.

 6. Agata Filewicz

  Bardzo dziękuję Ci Mamiczko :) Jest mi bardzo miło :)

 7. Pusów nie znałaś ???? nie noooooooo ;-) pamiętam jak sama jako dziecko to układałam – teraz w domu mamy 2 zestawy :-))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.