1. Blog parentingowy dla rodziców.

1. Blog parentingowy dla rodziców.

Paź 14
 • Masz w domu pełnego energii malucha?
 • Dwoisz się i troisz, żeby fajnie zorganizować mu czas?
 • Wciąż szukasz zabawki idealnej?
 • Marzysz czasem o tym, żeby chociaż przez chwilę Twoje dziecko samo zajęło się sobą (chwila to chociaż 3 minuty, no dobra chociaż minutkę)?
 • Zastanawiasz się, co kupić na prezent urodzinowy dla roczniaka, dwulatka, trzylatka lub czterolatka?
 • Co kupić pod choinkę dzieciom w różnym wieku?
 • Nie wiesz, jaką książkę dla dzieci wybrać?
 • Jaką grę planszową kupić dla najmłodszych i trochę starszych dzieci?
Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś/eś twierdząco – ten blog jest dla Ciebie.
Przychodzę z odsieczą! 
Wprawdzie nie rozwiążę wszystkich Twoich problemów (zapewne nawet żadnego), ale być może któryś z moich wpisów pomoże Ci w wyborze nowej zabawki, zabawy lub książki dla Twojego dziecka. Wymagań nie mam zbyt wielkich – zabawka ma być bezpieczna, najlepiej kolorowa i musi zająć moje dziecko na dłużej niż minutę. Jeśli tego nie zrobi, odpada w eliminacjach do dalszej zabawy. Zdarza się, że po jakimś czasie powracam do tej zabawki, która nie wywołała u nas (czyli u mnie i mojego Malucha) szybszego bicia serca, ale jeśli nadal nie chce się z nami fajnie i długo bawić, szukam jej nowego domu.
Pamiętaj, że to co sprawdza się u nas, niekoniecznie musi się sprawdzić u Ciebie. Ale spróbować zawsze warto (wiadomo, tonący brzytwy się chwyta). Żadne ze zdjęć, które wstawię, nie zdobyłoby uznania w konkursie fotograficznym World Press, ale to nie zdjęcie ma być piękne, tylko zabawka lub książka ma być fajna.Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, tutaj możesz sprawdzić, jak to zrobić —> KONTAKT .Możesz również zapisać się do newslettera (po prawej stronie, pod wyszukiwarką) i na swoją skrzynkę mailową otrzymywać powiadomienia o każdym nowym wpisie.
mamiczka_logo
Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

4 komentarzy

 1. Magda M.

  Bardzo dobry pomysł na bloga!!! Będę go systematycznie odwiedzać. No i oczywiście jak będę pisała o zabawkach odeślę pod ten adres również moich czytelników ;) Pozdrawiam ;)

 2. Kasia M.

  Idealne miejsce dla mnie, bo właśnie takiego dzieciaczka mam w domu :D
  Pozdrawiam ciepło! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.