36. Drewniane puzzle dla najmłodszych Chelona.

Coraz częściej staram się zachęcać mojego Malucha do puzzli. Do samodzielnego składania jeszcze się nie wyrywa, ale puzzle jako takie lubi.

Zabawa głównie polega na razie na tym, że Maluch stuka paluszkiem po planszy i pokazuje, że mam się nie ociągać i układać obrazek.

Jedną z takich układanek jest drewniana świnka firmy Chelona. Mamy jeszcze inne puzzle tego producenta i też jesteśmy z nich zadowoleni. Jest to firma wywodząca się z Grecji i tworzy sporo zabawek dla dzieci poniżej 3 roku życia.

puzzle świnka
Puzzle są bardzo starannie wykonane, lekkie i bezpieczne. Wszystkie rogi są zaokrąglone.

Pod puzzlami mamy jeszcze planszę z rysunkiem. Ukryte świnki podobają się Maluchowi równie mocno, jak ta z układanki.

Producent zaleca puzzle dla dzieci od 18 miesiąca życia, ale moim zdaniem mogą z nich korzystać również młodsze maluchy. Poszczególne elementy są na tyle duże, że nie da się ich połknąć.

Świnkę kupiłam na allegro.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

32 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>