764. Personalizowane piosenki dla dzieci i Bajki Wychowajki.

Pamiętacie, jak pisałam Wam o możliwości zamówienia personalizowanego video dla dziecka od Świętego Mikołaja? Kupiłam Maluchowi to na Gwiazdkę i był pod wrażeniem. Nadal wierzy w Mikołaja, więc taki przekaz bardzo mu się spodobał. Za rok też mu sprawię kolejną taką wiadomość, jeśli do tego czasu nie zacznie negować tej postaci (są różne video do wyboru). Początkowo myślałam, że to będzie jakaś tandeta, ale video okazało się pomysłowe.

 

Z tej samej serii pojawiły się także piosenki (na razie są dwie) i Bajki Wychowajki (na razie są trzy).

 

 

Z personalizowanych piosenek warto zwrócić uwagę na 100 lat —> KLIK. Pod tym linkiem możecie też sobie zobaczyć jak wygląda taka przykładowa piosenka. To Wam pomoże podjąć decyzję, czy coś takiego spodobałoby się Waszemu dziecku. A zakładam, że tak, bo z moich doświadczeń wynika, że dzieci lubią takie niespodzianki. A sprawdzaliśmy to nie tylko na Maluchu (przy video od Mikołaja), ale także na jego kuzynkach. Urodziny Malucha będą we wrześniu i wtedy skuszę się na taką urodzinową piosenkę. Na pewno będzie zadowolony.

 

 

Do wyboru jest też piosenka Kaczuszki —-> KLIK. Coś takiego można sprawić także jako prezent z okazji Dnia Dziecka. Zwłaszcza młodszym dzieciom, które lubią tę piosenkę. Jak Maluch miał jakieś 2-3 lata, to był wielkim fanem takich teledysków z dziecięcymi piosenkami. Kaczuszki oczywiście również były wałkowane ;)

 

Można również zamówić spersonalizowaną Bajkę Wychowajkę —> KLIK. Są to bajki w formie video. Do wyboru są tematy bałaganiarstwa, niejadka i pomocnika. Tam również możecie najpierw zobaczyć jak wygląda taka przykładowa bajka. Szkoda, że na razie jest jeszcze taka ograniczona tematyka, ale liczę na to, że będą pojawiać się kolejne propozycje. Dla Malucha wolałabym coś bardziej typowo bajkowego. Będę obserwować rozwój tych bajek.

 

Wprawdzie graficznie nie jest to szczyt moich marzeń (delikatnie mówiąc), ale akurat dzieci zwykle nie zwracają na to uwagi ;) I podoba im się to, że ktoś tam mówi o nich i pokazuje ich zdjęcia. Plus jest taki, że dostawa jest ekspresowa na e-mail (zwykle w ciągu 2 godzin), więc można taki prezent zamówić nawet na ostatnią chwilę.

 


 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>