717. Circlozaury, czyli małe dinozaury z Circle K.

Pamiętacie małe Gumiaczki ze stacji Circle K, które pokazywałam Wam w zeszłym roku? —->  KLIK. Nadal są z nami (to są według mnie nasze najładniejsze figurki), a teraz dołączyły do nich również Circlozaury. O tym, jak możecie je zdobyć za darmo napiszę poniżej.

 

 

To małe, gumowe figurki różnych dinozaurów, wyprodukowane w Japonii. Nie musicie się zatem obawiać, że to jakiś chiński badziew. Nadają się do recyclingu. Dodatkowo mogą pełnić funkcję gumek do ścierania, ale podobnie jak przy Gumiaczkach, my nie korzystamy z nich taki sposób. Specjalnie dla Was spróbowałam jednak zetrzeć ołówek jednym z dinozaurów. Nie ściera jak typowa gumka, ale ślad ołówka robi się wyblakły.

 

Circlozaury mają swoje imiona, np. Janka Pięknioszka, Krysia Bystrzacha, Antoś Wstydzioch i Zosia Czytaczka. Na naszym instagramie —-> KLIK wspominałam już, że Maluch oczywiście od razu zabrał się ochoczo za tworzenie własnych imion typu Czesia Pierdzioszka czy Roksana Pacha. Miał przy tym niezły ubaw, zwłaszcza jak Jadzia Śmierdzigęba wdrapywała się na nos taty Malucha, a Ula Lizomiodula koniecznie chciała się dostać do jego ucha.

 

O ile przy Gumiaczkach tata Malucha nie piał z zachwytu, żeby się włączyć w zabawę, tak przy Circlozaurach nie miał takich oporów ;) Chociaż ja zawsze tak usilnie go namawiałam, żeby odgrywał scenki z królikiem w sukience. Co razem z Maluchem wymyślali przy dinozaurach zobaczycie na poniższym filmie.

 

 

Podobnie, jak to było z Gumiaczkami, Circlozaury są bardzo starannie wykonane, z dbałością o szczegóły. A to bardzo duży plus przy wszelkiego rodzaju figurkach. Nie lubię tandety przy tego typu zabawkach.

 

Figurki można rozmontowywać i mieszać części między nimi. Maluch chętnie korzysta z tej funkcji, tworząc różne dziwadła. Ponowne łączenie elementów nie jest trudne i nie wymaga siły. Niektóre z dinozaurów nie stoją zbyt stabilnie, ale Maluch radzi sobie z takimi problemami ;) Albo tak długo manipuluje przy nogach, aż figurka będzie stała, albo wkłada ją np. do jakiegoś pojazdu czy innej podstawki. Tym nie musicie się martwić. Kreatywność i wyobraźnia Waszych dzieci znajdzie na to sposób.

 

Do skompletowania jest aż 18 figurek. My na razie mamy 10, ale Maluch nam pewnie nie odpuści i będziemy zdobywać kolejne ;)

 

Co należy zrobić, żeby zdobyć takie dinozaury? Wystarczy zatankować 25 litrów paliwa lub zrobić pozapaliwowe zakupy za minimum 12 zł (w tym zakup usługi myjni) na stacjach Circle K. Wówczas otrzymujecie 1 Circlozaura. Szczegóły dotyczące promocji możecie przeczytać tu —->  KLIK lub możecie o nie dopytać pracowników stacji Circle K. UWAGA! Pamiętajcie, że ta promocja dotyczy tylko zakupów z kartą EXTRA Club (jeśli jej nie macie, możecie ją bez problemu otrzymać od pracownika stacji, a następnie dołączyć do klubu). Taka karta daje jeszcze inne bonusy, o czym możecie sobie poczytać tu —>  KLIK.

 

Promocja trwa do 12.09.2018 r. lub do wyczerpania zapasów na danej stacji paliw. Z uwagi na to, że zainteresowanie tymi dinozaurami jest spore, warto korzystać z promocji, póki jeszcze są dostępne.

 

 

A na koniec jeszcze kilka zdjęć z naszych zabaw.

 

 

Dziękujemy Circle K za przekazane figurki.

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

One thought on “717. Circlozaury, czyli małe dinozaury z Circle K.”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>