181. KONKURS! Zabawianka.

Pierwsze urodziny Czym zająć Malucha coraz bliżej. 14.10.2012 r. napisałam dla Was pierwszy raz. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas.

Tymczasem już dziś ruszamy z urodzinowym konkursem! Mam nadzieję, że nagroda, którą można wygrać zachęci Was i Wasze dzieci do wzięcia w nim udziału, a sam konkurs będzie pomysłem na spędzenie jesiennych wieczorów.

plakat_urodzinowy

Na czym polega konkurs i kto może wziąć w nim udział?

Jest to konkurs plastyczny, w którym mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły 10 roku życia. Zadanie konkursowe polega na tym, żeby narysować lub namalować postać, która mogłaby być ulubioną maskotką. Można do tego użyć kredek, flamastrów lub farb. Dzieci do lat 4 mogą wykonać pracę przy pomocy rodziców (nawet maluszki mogą np. farbami kolorować przygotowany przez rodzica kontur, wszystko zależy od Waszej i dziecka wyobraźni). Starsze dzieci powinny wykonać pracę samodzielnie.

Następnie skan lub zdjęcie wykonanej pracy (wraz z imieniem i wiekiem dziecka) należy wysłać na adres zabawianka@gmail.com.

Co to będzie? Jeż, stwór, a może samochód? To już zależy wyłączne od wyobraźni i marzeń Waszych dzieci!

Szczegółowy regulamin, z którym należy się zapoznać przed wzięciem udziału w konkursie znajduje się tu REGULAMIN. Przystąpienie do konkursu oznacza jego zaakceptowanie.

Co jest nagrodą?

Najciekawsza praca zostanie wybrana przez trzyosobową komisję i nagrodzona przez ZABAWIANKĘ (organizatora i sponsora konkursu) maskotką, która będzie odzwierciedleniem postaci z pracy zgłoszonej do konkursu! Które dziecko nie chciałoby czegoś takiego? Sama chętnie przytuliłabym się do czegoś, co wygląda tak, jak to sobie wymarzyłam.

Co to jest zabawianka?

“Zabawianką może zostać brązowy miś, biały kotek czy też szmaciana lala z warkoczykami z wełny. Jednak w dziecięcych główkach powstają również znacznie bardziej nietuzinkowe postacie takie jak: myszokoty, krokodyle w kratkę, pięcioramienne roboty bądź też trzyuszne króliki. Wyobraźnia dzieci jest ogromna! Każda z takich postaci może stać się realną zabawianką, która zostanie uszyta na podstawie rysunku dziecka.” (źródło)

Czym Zabawianka ujęła mnie najbardziej? Tym, że uszyte zabawki są bezpieczne dla dziecka. Nie mają ostrych krawędzi (wiecie, że to mój priorytet), nie mają drobnych elementów, które można połknąć, są z wysokiej jakości miękkiego materiału, nie mają elementów metalowych, zawierających nikiel i inne niebezpieczne składniki.

logoUWAGA! Każdy może wysłać nieograniczoną liczbę prac, więc zachęcajcie swoje dzieci do twórczego działania i bawcie się wspólnie w te chłodne, jesienne wieczory! Wszystkie nadsyłane prace będą zamieszczane na fanpagu Zabawianki. Warto więc śledzić nowe wpisy.

Bawimy się od 01.10.2013 r. do 21.10.2013 r. do godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu około tygodnia później.

To kto weźmie udział w konkursie? ;)

 podpis

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

26 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>