183. Mali kuchenni pomocnicy.

Całkiem niedawno, na fanpagu bloga rozwinęła się dyskusja odnośnie niejadków. Mój Maluch niestety do tego grona należy. Wiadomo nie od dziś, że jak z jedzeniem problem, to i odporność dziecka spada.

Właśnie dlatego zainteresowała mnie Kubusiowa Akademia Gotowania KLIK.

kubus logo v2

Co to takiego?

To akcja* przeprowadzana przez magazyn “Kubuś i Przyjaciele” oraz “Mam dziecko”, dzięki której możemy poczytać porady dietetyka, dotyczące zasad prawidłowego żywienia oraz naturalnego wzmacniania organizmu.

W czasie przygotowywania posiłków, możemy przekonać się, jakim nasze dziecko jest chętnym pomocnikiem. Hasło “Bawcie się, gotujcie i dbajcie o zdrowie” świetnie oddaje cel tej akcji.

Do Kubusiowej Akademii Gotowania możecie się przyłączyć, czytając te dwa wymienione przeze mnie wyżej magazyny. Obecnie możecie znaleźć w kioskach numer 11 “Kubusia i Przyjaciół”, w którym omówiono drugi odcinek akcji, czyli moc witamin.

Organizatorzy akcji pomyśleli również o tym, aby zachęcić rodziców do aktywnego włączenia się i baczniejszego przyglądania się temu, co jedzą dzieci poprzez konkurs z fantastycznymi nagrodami na dzieci. Zobaczcie sami, co możecie wygrać dla swoich maluchów! Zadanie konkursowe jest naprawdę proste, więc warto spróbować swych sił. Zwłaszcza, że można to wykorzystać do wspólnej i wesołej zabawy z dzieckiem.

A wszystkie mamy niejadków zachęcam do zapoznania się z tym krótkim poradnikiem KLIK!

*wpis reklamowy

podpis

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

10 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>