687. Akademia Duckie Deck – kreatywne warsztaty dla dzieci pod naszym patronatem medialnym.

Nadszedł ten dzień, kiedy zdecydowałam się objąć patronatem medialnym pewne bardzo ciekawe i pomysłowe wydarzenie dla dzieci. Do tej pory tego nie robiłam. Dlaczego? Po prostu nic mnie nie zainteresowało aż tak bardzo, jak Akademia Duckie Deck, o której jeszcze u mnie przeczytacie.

 

Czym właściwie jest Akademia Duckie Deck? To połączenie nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą. Po prostu fajny pomysł na rodzinny weekend, w czasie którego można połączyć zabawę z edukacją, czyli to, co my lubimy najbardziej. Są to cykliczne wydarzenia dla dzieci i rodziców, dzięki którym można nie tylko wspólnie spędzić czas, ale również doświadczyć wielu ciekawych rzeczy.

 

W jakich miastach będzie się odbywać w tym roku?

 

Warszawa 2-3 grudnia 2017 r.

Gdańsk 30 września – 1 października 2017 r. oraz 18-19 listopada 2017 r.

Poznań 14-15 października 2017 r. oraz 25-26 listopada 2017 r.

Kraków 16-17 września 2017 r. oraz 11-12 listopada 2017 r.

Wrocław 28-29 października 2017 r. oraz 16-17 grudnia 2017 r.

 

W czasie takiego twórczego weekendu można wziąć udział w kilku kreatywnych warsztatach, zagrać w wiele różnych gier oraz wziąć udział w interaktywnych zabawach. W części warsztatowej znajdziecie zajęcia np. o tym, jak powstaje dźwięk, na czym polega drukowanie 3D czy jak stworzyć własną bajkę klatka po klatce. Chyba brzmi to wystarczająco zachęcająco? ;) Na mnie zrobiło wrażenie. Oprócz strefy warsztatowej (wymagana rejestracja, liczba miejsc jest ograniczona), można tam również skorzystać ze strefy otwartej (bez zapisów i bez ograniczonej liczby miejsc, można tam dołączyć z dzieckiem w dowolnym momencie trwania Akademii) i strefy malucha (pełna klocków, ale nie tylko). Zajęcia odbywają się pod okiem przedszkolnych animatorów.

 

Akademia jest przeznaczona dla dzieci od 4 do 12 roku życia. W czasie wybierania warsztatów, zwróćcie uwagę na sugerowany wiek dzieci. Wszystkie warsztaty są na zapisy (zarówno te bezpłatne, jak i płatne), dlatego warto śledzić informacje o tym, kiedy ruszają. Możecie tych informacji szukać u mnie (będę informować na fanpagu o kolejnych zapisach), na fanpagu Akademii —–>  KLIK lub po prostu zapisać się do newslettera Akademii, który znajdziecie na dole strony tu ——> KLIK.

 

Będę dla Was miała również do rozdania wejściówki na warsztaty w różnych miastach, ale o tym będę na bieżąco informować na fanpagu bloga, bo to właśnie tam będzie można je zdobyć. W związku z tym już dziś bądźcie czujni, aby nie przegapić tej okazji ;)

 

Dodam również, że planujemy wybrać się z Maluchem na warsztaty w Warszawie, które odbędą się na początku grudnia. Będziemy się również kręcić po strefie otwartej i tej dla maluchów. Może to właśnie z kimś z Was się tam spotkam :)

 

Zabierzcie całą rodzinę i przyjaciół i wybierzcie się na taki wspólny, rodzinny weekend.

 

A czego możecie się spodziewać zobaczcie na poniższych zdjęciach.

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

6 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>