837. Zbierz drużynę Minionków z Circle K.

Tym razem przychodzę do Was z informacjami na temat Minionkowej akcji, organizowanej przez Circle K.

 

 

Część z Was pewnie pamięta, że braliśmy udział w ich poprzednich akcjach, gdzie bohaterami były Circlozaury i Gumiaczki. Część z tych figurek Maluch do dzisiaj używa w czasie zabaw na działce. Świetnie się sprawdzają w czasie zabaw w piaskownicy, jako mieszkańcy różnych zamków z piasku, tworzonych przez Malucha. W takim zamku dużo łatwiej zmieścić takie małe figurki, niż większe zabawki.

 

Tym razem, do akcji wkraczają Minionki. Zakładam, że wśród Was każdy je zna. Maluch kilka lat temu przechodził fascynację tymi stworkami, więc przez nasze ręce przewijały się różne gadżety z nimi związane. Pamiętam, że kiedy byliśmy w szczycie tego zamiłowania, spędzaliśmy akurat wakacje nad morzem. I tam, w takiej małej, zupełnie niepozornej piekarni były murzynki w kształcie Minionków. Chyba nie muszę Wam pisać, że byliśmy tam stałym klientem ;) Lubię tego typu słodycze, ale nawet dla mnie to już było za dużo. I chociaż ten etap mamy już za sobą, to Maluch jednak bardzo się ucieszył, kiedy zobaczył, co skrywała przygotowana dla niego przez Circle K przesyłka.

 

Na czym polega akcja z Minionkami?

 

Zbieraj znaczki i wymieniaj je na unikalną kolekcję.

 

 

Wraz z pierwszą saszetką z magnetyczną naklejką, otrzymuje się specjalną ulotkę, na której można zbierać znaczki. Następnie można je wymieniać na maskotki lub szklanki z rabatem. Naklejki można także naklejać na specjalny dwustronny  plan tygodnia. Po jednej stronie zbiera się naklejki, a drugą można wykorzystać jako klasyczny planner tygodnia.

 

Do zgarnięcia są maskotki: oddany sprawie Kevin, nieokrzesany Stuart, zaangażowany Dave, słodki Bob i nieco roztargniony Otto. Szklanki również mają różne wzory (4 rodzaje). Mają pojemność 390 ml.

 

Akcja potrwa do 9 grudnia 2020 r. Wszystkie szczegóły znajdziecie tu —->  Minionki z Circle K. Zapoznajcie się tam z regulaminem, żeby wiedzieć, które produkty/usługi nie są objęte zbieraniem znaczków.

 

 

 

 

Nasza maskotka to pilot Kevin. Jest bardzo starannie wykonana i miła w dotyku, a ja zwracam uwagę na to. Wiele razy wspominałam, że Maluch od początku był bardzo maskotkowym dzieckiem, więc tego typu zabawek było i jest u nas dużo. I tylko te solidnie wykonane są w stanie przetrwać dłuższy czas. Zwłaszcza, odkąd mamy psa ;) Musicie bowiem wiedzieć, że Tola domaga się od Malucha podziału tego typu zabawek.

 

Szklankę mamy ze śpiącym Minionkiem. Dostaliśmy też kilka naklejek, a ponieważ korzystamy z różnych usług na stacjach Circle K (jestem fanką ich hot dogów :P), to nasza kolekcja będzie się powiększać.

 

U nas wszelkiego rodzaju zbieractwem zajmuje się tata Malucha, bo ja niestety mam tendencję do gubienia znaczków, naklejek i innych tego typu rzeczy. Początkowo jeszcze sobie dzielnie radzę, ale po drugich, trzecich zakupach następuje koniec mych starań ;) A Maluch nie jest jakimś wyjątkowym dzieckiem, które nie jest zainteresowane gadżetami, które można zbierać. Wręcz przeciwnie. Zawsze jest bardzo zainteresowany ;) Ja mam problem nawet z przechowywaniem różnego rodzaju kart rabatowych. Wiem, że w danym sklepie coś zakładałam, ale nigdy potem nie wiem, gdzie mam tego dowód ;) Wybawieniem dla mnie są miejsca, w których wystarczy, że podam swój numer telefonu. Na szczęście tata Malucha jest obcykany w takich promocyjnych akcjach i zawsze nad tym czuwa. To kolejna rzecz z cyklu rozwodowego, która nas różni ;) Jeśli nie znacie moich wpisów z tej serii, to zachęcam do poczytania. Można sobie poprawić nastrój. Tu jeden z nich —->  A może rozwód?.

 

 

 

 

 

Dziękujemy Circle K za przekazany upominek.

 

 

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>