98. Seria Ela i Olek.

Dziś będzie książkowo. Tym razem pokażę Wam całą serię rewelacyjnych książek Catariny Kruusval “Ela i Olek”, Wydawnictwa Zakamarki. Do wyboru mamy “Ela i Olek jedzą”, “Ela i Olek bawią się”, “Ela i Olek jeżdżą” i ” Ela i Olek kąpią się”.

Każda z książek ma sztywne strony i zaokrąglone rogi. Są one niewielkich rozmiarów, w sam raz dla małych rączek. Na każdej ze stron jest prosty, podpisany obrazek.

W książce “Ela i Olek jeżdżą” mamy pokazany m.in. rower, wózek, samochód i zjeżdżalnię.

W “Ela i Olek bawią się” mamy m.in. misia, balon, piłkę i sanki.

W “Ela i Olek jedzą” mamy z kolei kanapkę, klopsiki z groszkiem i racuchy.

A w “Ela i Olek kąpią się” mamy np. zabawy z kołem, pływanie i mycie włosów.

Początkowo kupiłam tylko “Ela i Olek jeżdżą”, ale Maluchowi tak bardzo książka się spodobała, że szybko musiałam skompletować pozostałe tytuły. Najtrudniej było dostać “Ela i Olek bawią się”. W wielu miejscach była niedostępna. Ostatecznie jednak udało się kupić wszystkie części.

Można je kupić np. tu —->  KLIK.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

36 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>