368. Drugie spotkanie “Blogi zbliżają mamy” – jak było?

Czy wśród Was jest jeszcze ktoś, kto nie czytał relacji z drugiego spotkania “Blogi zbliżają mamy” u pozostałych dziewczyn? Pewnie nie, bo chyba jestem na samym końcu ;) Tak się złożyło, że te 2 tygodnie miałam tak bardzo zajęte, że po prostu musiałam ten wpis pisać na raty. Ale w końcu jest!

spotkanie mam blogerek

Spotkanie odbyło się 19.07.2014 r. w Płocku. Podobnie, jak na poprzednie —-> KLIK pojechałam tam autobusem. Tym razem musiałam jednak wyruszyć już o 07.00, więc w czasie podróży siedziałam nieprzytomna, bo oczywiście w nocy nie mogłam zasnąć.

Na dworcu w Płocku czekała na mnie niezastąpiona Weronika —–> MAMA MNIEJ ZAPRACOWANA, która specjalnie wyjechała wcześniej z domu, żebym nie musiała sama czekać prawie 2 godziny do rozpoczęcia spotkania. Jeszcze raz dziękuję :* Weronika szyje różne, bardzo fajne rzeczy dla dzieci. Wszystko możecie obejrzeć na jej blogu.

płock7 (foto wykonane przez Wiolę z bloga Mama-bloguje)

Na miejsce spotkania (piękny HOTEL TUMSKI) dotarłyśmy przed 09.00. Trwały jeszcze przygotowania, więc usiadłyśmy sobie na tarasie, podziwiając widoki, pijąc kawę i…jeszcze coś tam (kto był, ten wie ;)).

74

10372543_680679385343767_8975254149432264648_n

Wkrótce dołączyła do nas Wiola ——> MAMA BLOGUJE, której chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Zadbałam o jej włosy i zrobiłam dobieranego warkocza :)

114

Następnie dosiadła się do nas Daria —–> MAMA LOLI POLI i Karolina ——> ŚWIAT LENY. W tak fajnym i wesołym towarzystwie czas nam zleciał bardzo szybko i po godz. 10.00 oficjalnie rozpoczęło się spotkanie.

38

10410669_680681532010219_375729681982724383_n

79

100

Siedziałam oczywiście obok Weroniki i Wioli, ale na wyciągnięcie ręki miałam również Mirkę —–> FARMA ŻONY. Było też sporo innych dziewczyn, z których część miałam już okazję poznać wcześniej (np. spóźnialską Bożenę :D —–> MAMA TRÓJKI).

Głównymi organizatorami tego spotkania był duet doskonały, czyli Asia —–> ZUZULENKA i jej mąż Sebastian ——> ITPRO-SA. Oni po prostu zarażają swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Nasz manager zaprezentował się w koszulce, której nie da się zapomnieć :D

132

Współorganizatorkami tego spotkania były Ilona —–> NELLAVITA (bardzo wesoła dziewczyna i szalona) i Wiola ——> MA I LU, której córka bombowo się śmiała.

płock15

W czasie spotkania miałam okazję wysłuchać 3 wystąpień. Pierwsze z nich poprowadziła Pani Renata z PAT AND RUB. Mówiła tak ciekawie o tych kosmetykach, że od razu po powrocie do domu zamówiłam kilka, które najbardziej mi się spodobały ;) W czasie tego wykładu każda z nas mogła się zapoznać z ofertą i na własnej skórze wypróbować różne kosmetyki. Poza tym otrzymałyśmy kilka produktów do wypróbowania w domu.

68

Drugi wykład poprowadziła logopeda – Pani Agnieszka z A E I O U Y. W bardzo przystępny sposób wyjaśniła nam jakie są rodzaje wad wymowy i na czym one polegają. Przy okazji poradziłam się, co zrobić z “samogodami” mojego Malucha i muszę przyznać, że postępując zgodnie z radami Pani Agnieszki zauważyłam dużą poprawę. W przypadku niewłaściwego wymawiania różnych głosek przez dziecko nie warto czekać. Lepiej udać się na konsultację logopedyczną i ustalić, jaka jest tego przyczyna i w jaki sposób najlepiej to korygować.

80

Trzecie wystąpienie należało do Pani Lidii z MAMINE, która opowiadała o swojej pasji, a przy okazji mogłyśmy zobaczyć jej dzieła na żywo. Każda z nas dostała również drobny upominek własnoręcznie wykonany. Nam przypadła piękna mucha.

102

Podobnie, jak na poprzednim spotkaniu, odbyło się losowanie upominków.

96

18

133

10

20

21

Na końcu czekał na nas tort, wykonany specjalnie na tę okazję przez TORTY SYLWII.

128

Po części oficjalnej całą grupą udaliśmy się na Rynek, porobić pamiątkowe zdjęcia, które robiła nam Pani Ania z BELLS PHOTOGRAPHY. To nic, że słońce cały czas świeciło mi prosto w oczy. To nic, że wyglądałam przez to jak ślepy kret, robiąc przy tym dziwne miny. Pamiątka jest i to jest najważniejsze :)

148

120

Część dziewczyn udała się później na dalszą część sesji fotograficznej do parku.

151

Ja niestety musiałam pędzić na dworzec, bo autobus raczej by na mnie nie czekał. Oczywiście dotarłam tam na czas dzięki Weronice. Upał był wtedy taki, że myślałam, że się tam rozpuszczę. Podróż powrotna była z małymi przebojami (brak mojego autobusu na rozkładzie, przyjazd innego, tłok itd.). Mimo wszystko warto było jechać! Dziękuję organizatorom i wszystkich dziewczynom za fajnie spędzony dzień. Mam nadzieję, że spotkamy się kolejnym razem.

A teraz zobaczcie to, co ze sobą przywiozłam.

SAM_5448

PAT&RUB

SAM_5450

ALLBAG.PL

SAM_5449

KREATYWNE MALUCHY

SAM_5451

ZAKAMARKI – akurat tej książki nie mieliśmy, a czytałam o niej wiele pozytywnych opinii

SAM_5452

MAMINE (mucha), FIDO (bluzka), SAMIBOO (chustka z daszkiem)

SAM_5453

(pamiątkowy kubek od organizatorów)

SAM_5455

OILLAN (kosmetyki), BOBOMIO (maseczka)

SAM_5454

KORALIKOVA (bransoletka), MAMBABY (szczoteczka), INFAVIT (witaminy)

Dodatkowo otrzymałam kilka kuponów rabatowych od KARO DECO, POMPONOVE i MY ELPHI.

Sponsorami spotkania byli także: BABY DESIGN, WYDAWNICTWO ZNAK, SZYTUNITU, DOTSMYLOVE, SMILI, O-OOPS, PRACOWNIA MISIA, ALMAGG, BELLEPETITE, MOOMINKY, ABCDESIGNFASHION, COTTONOVELOVE, SLASHDOTDASH, EKOUBRANKA, GAGA, X-LANDER, AGATARN, AMELIOWAKRAINA, DOLLY, GUGUGA, SMALLBIG.

  A tu możecie zobaczyć nagranie ze spotkania DRUGIE SPOTKANIE MAM BLOGEREK. Niestety nie wiem, dlaczego nie mogę wkleić go bezpośrednio tutaj.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

3 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>