823. Co kupić na Dzień Dziecka – szybki przegląd ciekawych zabawek.

Przez to całe zamieszanie ze zdalną edukacją i faktem, że sporo czasu poświęcamy teraz z Maluchem na domową edukację, kompletnie wyleciało mi z głowy, że za chwilę Dzień Dziecka. Mam ten komfort, że Maluchowi mogę kupić w dwie minuty jakieś mapy do Minecraft i będzie bardzo zadowolony, ale nie chciałam Wam zostawiać bez wsparcia i przygotowałam poniższy przegląd.

 

Oczywiście warto również zerknąć do przeglądów na Dzień Dziecka z ubiegłych lat —> Zabawki i gry, Prezenty do 100 zł, 20 pomysłów na tanie prezenty. Całą masę pomysłów znajdziecie także w innych przeglądach, które regularnie tu zamieszczam.

 

W tym wpisie pomijam książki, ponieważ możecie w dalszym ciągu skorzystać z ostatniego przeglądu nowości i zapowiedzi książkowych dla dzieci —-> Kwietniowy przegląd książek.

 

1. Bąbelki —->  Bąbelki. Bardzo ciekawa zabawka dla najmłodszych. Niby proste zasady, ale jakie wciągające.

 

 

 

2. Kapsuła czasu —->  Kapsuła. To wprawdzie bardziej dla rodziców maluchów, ale w przyszłości z pewnością każde dziecko z miłą chęcią otworzy taką kapsułę ;) Dlatego wrzucam to jako propozycja prezentu dla dziecka.

 

 

3. Zestaw leśne zwierzątka —->  Zwierzątka. Do odgrywania scenek z dzieckiem.

 

 

4. Książeczki Handmade —->  Handmade. Nie da się tu wskazać jednej konkretnej propozycji. Wszystkie są cudne. Jestem nimi oczarowana.

 

 

5. Tablica manipulacyjna Leniwiec —->  Leniwiec. Świetna. Są różne zwierzęta do wyboru oraz różne wielkości tablic. Kiedy Maluch był rocznym dzieckiem, czegoś takiego niestety wtedy nie było w sklepach. Gdyby było, na pewno by wisiało na ścianie w jego pokoju.

 

 

6. Memo ze śladami zwierząt —->  Memo. Świetne.

 

 

7. Cienie —->  Memo. Bardzo pomysłowe.

 

 

8. Patyczaki —->  Patyczaki. Pomysłowa zabawka edukacyjna, którą można wykorzystać na różne sposoby.

 

 

9. Pszczeli świat —->  Pszczoły. W zasadzie wystarczyłoby, żebym skupiła się na produktach z tego sklepu i przegląd byłby gotowy. Jest tam ogrom rewelacyjnych zabawek. Ten zestaw od razu zwrócił moją uwagę. Można kupić także jego poszczególne elementy.

 

 

10. Kosmicznie wiszący —->  Kosmicznie wiszący. W sam raz dla fanów kosmosu. To nie tylko edukacja, ale także ozdoba dziecięcego pokoju.

 

 

11. Układ słoneczny —->  Planety. To nie tylko ciekawa zabawka, ale także wsparcie dla motoryki małej.

 

 

12. Kolorowe koła —–>  Układanka. Niby taka prosta, a jak ładnie wykonana.

 

 

13. Mozaika do wyklejania —–>  Wyklejanka. Zwróciła moją uwagę na tle wszelkich innych wyklejanek dla dzieci.

 

 

14. Małe kropki —->  Zestaw Djeco. Podoba mi się.

 

 

 

15. Gra zręcznościowa Trzy świnki —->  Trzy świnki. Wygląda świetnie! Aż chce się w nią pograć.

 

 

16. Domek do zabawy —->  Domek do zabawy. Można się w nim pobawić nie tylko lalkami, ale też maskotkami.

 

 

17. Gra planszowa Rodzice Roku —->  Rodzice roku. To gra stworzona przez znany z instagrama duet Superstyler. Z moich obserwacji na Instagramie wynika, że gra zgarnia dużo dobrych recenzji. Poza tym, znając perfekcjonizm Marty, nie mogło być inaczej.

 

 

18. Audiobajki Hello Zos —->  Bajki. Są różne do wyboru. To połączenie relaksu z elementami edukacji, ponieważ są tam przemycane słówka w języku angielskim. Jest tam też bajka, którą możecie wysłuchać za darmo. Dzieci uwielbiają głos Marty.

 

 

19. Szafa —->  Szafa. Szafę mamy od dawna i nadal jest w codziennym obrocie u Malucha. To połączenie audiobooka z książką, ale to głównie tekturowa szafa jest tu królową balu ;) To właśnie do niej Maluch każdego dnia wkłada swoje radości i troski. To genialny pomysł i jeśli jeszcze jakimś cudem nie znacie Szafy, to warto to zmienić. Z założenia Szafa ma wyciszać dziecko przed snem, dzięki temu, że może wszelkie swoje troski z minionego dnia schować do magicznych szuflad.

 

 

20. Gra Fire Quest —->  Fire Quest. Zamówiłam to Maluchowi. Myślę, że może być przy tym fajna zabawa.

 

 

 

 


Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

5 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>