45. Aktywna kula dla niemowląt Bright Starts.

Jak to zwykle z wizytami znajomych bywa, Maluchowi zawsze się trafi jakaś nowa zabawka. Raz bardziej trafiona, raz mniej.

Jedną z takich bardzo trafionych jest aktywna kula Bright Starts. Ogólnie bardzo lubię produkty tej firmy.

aktywna kula

Mieliśmy huśtawkę hybrydową —> HUŚTAWKA (tego typu) i też byłam bardzo zadowolona. Maluch także. Podobnie było z kilkoma innymi zabawkami.

Kula ma dużo ciekawych dla maluszków funkcji. Jest tam piszczałka, gryzaki, grzechotka, lusterko, ruchoma gąsienica i główna atrakcja żaba. Koleżanka ma fioła na punkcie żab, więc szukała czegoś, co ją będzie miało. Maluchowi spodobała się od razu (i kula i koleżanka :D).

Zabawka jest bardzo solidnie wykonana i bardzo kolorowa. Nie posiada elementów niebezpiecznych. Jest dość lekka. Najlepiej sprawdzi się u siedzących dzieci. Ma wymiary około 15 cm x 15 cm.

Jako niemowlak mój Maluch bardzo chętnie sięgał po nią. Dziś już tak go nie kręci, po prostu wyrósł już z takich zabawek. Ale czasem zabieram ją ze sobą do samochodu. Zanim popatrzy z każdej strony, to zwykle dojeżdżam do celu.
Można ją kupić np. tu —>KULA.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

20 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>