165. Magazyn Świnka Peppa – gazetka dla dzieci.

Czy wśród Was jest ktoś, kto nie zna magazynu “Świnka Peppa”? Pewnie nie. Od czasu co czasu kupuję go Maluchowi. Zwykle wtedy, kiedy są jakieś ciekawe dodatki, bo na samą gazetę jest jeszcze trochę za mały. Zwykle jakość wykonania tych gadżetów pozostawia wiele do życzenia, ale tym razem jestem mile zaskoczona.

SAM_0866

W sierpniowym numerze dołączono świetne, małe pudełko z wizerunkiem Peppy i okrągłe karty Memo z postaciami z bajki.

Według instrukcji obsługi można nimi grać nie tylko w Memo, ale również w Piotrusia. Par wprawdzie nie ma zbyt wiele (sześć), ale mimo tego można się nimi naprawdę fajnie bawić. Maluch je układa, przekłada, paruje, wkłada do pudełka, wyciąga, potrafi się tym samodzielnie zająć na dłużej, niż chwilę. Wykonane są z niezbyt grubej tektury (mali niszczyciele mogą szybko je podrzeć). Pudełko łatwo się otwiera i zamyka, a Maluch radośnie biega z nim po mieszkaniu i woła “Pepa, Pepa”. Pomimo częstego używania od kilku dni nic się nie ułamało i nie zepsuło. A to już sporo, bo zwykle tego typu dodatki trafiają zepsute do kosza już pierwszego dnia. Z tym jest inaczej, dlatego zdecydowałam się go Wam polecić. Może uda się Wam jeszcze dostać w kiosku ten numer.

Jeśli chodzi o sam magazyn, to tak jak zwykle jest w nim coś do czytania, kolorowania i kilka zadań. Można również poćwiczyć język angielski. Myślę, że jest to fajna gazeta dla przedszkolaków, ale dla 2.latków też można w niej znaleźć coś ciekawego.

Kupiłam ten magazyn w kiosku za niecałe 9 zł.

SAM_0867
SAM_0868
SAM_0871
SAM_0872
SAM_0873
SAM_0874
SAM_0876

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

20 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>