280. Blogujące mamy – wywiad dla tv.

Jak wiecie, niecałe 2 tygodnie temu byłam na Spotkaniu Mam Blogerek w Płocku, o którym pisałam tu KLIK. Praktycznie przez cały czas towarzyszyła nam telewizja rodziców happytv.pl, dzięki czemu miałyśmy okazję udzielić krótkich wywiadów bardzo sympatycznej p. Marcie.

Chociaż nie należę do osób nieśmiałych, to jednak mimo wszystko kamera mnie trochę krępowała ;) Ale cieszę się, że miałam okazję powiedzieć kilka słów o blogu, a zainteresowane osoby będą mogły dzięki temu poznać mnie trochę bliżej. Kiedy pokazałam na fanpagu bloga nagranie, które za chwilę będziecie mogli zobaczyć, kilka osób stwierdziło, że zupełnie inaczej sobie mnie wyobrażało. Ciekawe, czy wśród Was też będą takie osoby :)

wywiadtv

  Wywiad jest krótki, ale dowiedziecie się z niego m.in. tego, dlaczego założyłam bloga i jak czytelnicy go odbierają. Zapraszam :)

Warto również zobaczyć wywiady z innymi blogującymi mamami, które wzięły udział w spotkaniu. Zaglądajcie na stronę happytv.pl KLIK, bo co kilka dni pojawiają się kolejne nagrania :)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

11 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>