280. Blogujące mamy – wywiad dla tv.

280. Blogujące mamy – wywiad dla tv.

Mar 13

Jak wiecie, niecałe 2 tygodnie temu byłam na Spotkaniu Mam Blogerek w Płocku, o którym pisałam tu KLIK. Praktycznie przez cały czas towarzyszyła nam telewizja rodziców happytv.pl, dzięki czemu miałyśmy okazję udzielić krótkich wywiadów bardzo sympatycznej p. Marcie.

Chociaż nie należę do osób nieśmiałych, to jednak mimo wszystko kamera mnie trochę krępowała ;) Ale cieszę się, że miałam okazję powiedzieć kilka słów o blogu, a zainteresowane osoby będą mogły dzięki temu poznać mnie trochę bliżej. Kiedy pokazałam na fanpagu bloga nagranie, które za chwilę będziecie mogli zobaczyć, kilka osób stwierdziło, że zupełnie inaczej sobie mnie wyobrażało. Ciekawe, czy wśród Was też będą takie osoby :)

wywiadtv

  Wywiad jest krótki, ale dowiedziecie się z niego m.in. tego, dlaczego założyłam bloga i jak czytelnicy go odbierają. Zapraszam :)

Warto również zobaczyć wywiady z innymi blogującymi mamami, które wzięły udział w spotkaniu. Zaglądajcie na stronę happytv.pl KLIK, bo co kilka dni pojawiają się kolejne nagrania :)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

11 komentarzy

 1. Joanna Andryszczyk

  :)

 2. Kiti

  Super!

 3. Paulina Kwiatkowska

  Bardzo fajnie wyszłaś:)

 4. Umi i.

  Jak dla mnie, świetnie sobie poradziłaś:)

 5. Super, może pierwszy krok do vloga? :)

  • Nie lubię się pokazywać publicznie, więc vlog u mnie odpada :D Ale będzie coraz więcej nagrań z zabawkami :) Niektóre cechy łatwiej będzie mi pokazać na filmie, niż na zdjęciu.

 6. surrealistka

  Bomba!

 7. Yllla

  Dobrze wypadłaś :) chociaż faktycznie widać, że się trochę stresujesz kamerą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.