134. Projekt Tęcza.

134. Projekt Tęcza.

Cze 12

Pozostając w tematyce kolorów, chcę Was powiadomić, że zostałam zaproszona przez Agnieszkę z bloga http://kreatywnik.bloog.pl/ do udziału w pewnym bardzo ciekawym projekcie.

projekt_tcza_ed_big

Agnieszka pisze o nim tak:

Pogoda przez ostatnie dni nas nie rozpieszczała. Za oknem obserwować można było przede wszystkim deszcze i burze o różnym natężeniu… Podczas, gdy jedna z nich kończyła swoje hulanki za oknem na niebie pojawiła się tęcza. Widok ten i mnie, i szkraby tak bardzo poruszył, że z przyklejonymi do szyby okna nosami spędziliśmy kolejne minuty. Widząc błysk w oczach smyków zaczęłam zastanawiać się, jak ten cudowny widok zachować na dłużej, jak go wykorzystać w moich i dzieciaków kreatywnikowych pracach… Wpadłam na pomysł stworzenia cyklu tęczowych wpisów, wpisów, które mogłyby się stać inspiracją do wakacyjnych działań z dziećmi, które i Was mogłyby zainspirować do działania…

Projekt Tęcza polega na tym, że w pierwszym tygodniu lipca na kilku blogach (które na pewno znacie i lubicie) pojawią się propozycje twórczych zabaw z dziećmi, które będą opierać się na kolorach tęczy. Przygotuję dla Was zabawy z kolorem zielonym. Planowo, wpis ten pojawi się na blogu 4 lipca. Jak dostanę cały wykaz, kto, kiedy i gdzie zamieści wpisy o pozostałych kolorach, to na pewno również Was o tym powiadomię. Szykuje się bardzo fajna zabawa, mam nadzieję, że w ten sposób wciągniemy Was do tych twórczych szaleństw :)

Więcej o tym projekcie możecie przeczytać tu KLIK. Dowiecie się tam również co zrobić, żeby do nas dołączyć :)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

12 komentarzy

 1. Joanna Andryszczyk

  ale super może się dołaczymy zobaczymy jak będzie z czasem w wakacje :)

 2. PamperMama

  Bardzo ciekawy projekt :) Czekamy na jego wyniki :)

 3. Mamade

  Super pomysł:)) Będę śledzić co gdzie i kiedy:))

 4. Mordoklejka

  Bardzo fajny projekt :) Ja już jestem zaangażowana w inny, też kreatywny, ale na pewno będę obserwować bo lubię takie rzeczy :) Pozdrawiam.

  Mordoklejka Ewelina

 5. greeneyekitty22

  fajny pomysł

 6. Yllla

  Fajny pomysł

 7. MaMMa

  no to czekam z niecierpliwością :D

 8. ila pop

  juz mam pomysły, teraz czas je przygotować :) ja na każdy kolor coś będę miała :)

 9. Zwyczajna mama

  Aga ma niesamowite pomysły ;) fajna zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.